تبلیغات
تبلیغات پال سل - عکس بغض عادل فردوسی پور برای حجازی
حراج واقعی
تاریخ : شنبه 14 خرداد 1390 | 08:38 ق.ظ | نویسنده : آرام باران

 بزرگترین سایت فرهنگی و تفریحی ایرانیان |Funshad.com

 

 

 

 

فردوسی‌پور با بیان این که پس از اینکه بزرگان را از دست می‌دهیم به یاد آنها می‌افتیم، بیان کرد:« ما استاد چنین کارهایی هستیم، وقتی کسی مرحوم می‌شود برای ما عزیز می‌شود، باید زمانی که آنها زنده هستند قدرشان را بدانیم. امیدوار هستم که این مسئله درسی برای ما بشود.

ناصر حجازی شخصیت کاریزماتیک و خاص داشت و این به دلیل خصوصیات فردی او بود. خصوصیات فردی او باعث شد که به چنین جایگاهی برسد.فکر می‌کنم نیازی به گفتن نباشد که حجازی چقدر محبوب بود. حضور این همه آدم که از فاصله‌های دور خود را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند و این همه شور و شوق نشان دهنده محبوبیت بالا و جایگاه حجازی در میان مردم است.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کردید که در برنامه این هفته ۹۰ حدود ۵ میلیون نفر برای ناصر حجازی پیامک بفرستند، با چشمانی اشکبار گفت:« بله، فکرش را می‌کردم.»
برچسب ها: ( مصاحبه با عادل در خصوص حجازی، عادل فردوسی پور، صحبت های عادل فردوسی پور درباره حجازی، حجازی در ورزشگاه آزادی، حاشیه های فوتبال ایران، حاشیه های جالب فوتبال ایران، تشییع پیکر ناصر حجازی در 4 شنبه، تشییع پیکر حجازی در ورزشگاه آزادی، تشییع پیکر حجازی در 4 خرداد، تشییع جنازه حجازی در ورزشگاه، تشییع جنازه، تاریخ تشییع پیکر ناصر حجازی، اخبار ورز ورزش، اخبار فوتبال دنیا، اخبار فوتبال ایران، اخبار فوتبال، اخبار روز ورزش ایران، اخبار روز از حاشیه های فوتبال، مصاحبه با عادل فردوسی پور، مصاحبه با فردوسی پور، مصاحبه با فردوسی پور در ورزشگاه آزادی، نظر عادل فردوسی پور درباره حجازی، نظر فردوسی پور درباره حجازی، ورزشگاه آزادی، پیکر ناصر حجازی در ورزشگاه آزادی ) -،