تبلیغات
تبلیغات پال سل - خطرات جنسیتی
حراج واقعی
تاریخ : سه شنبه 27 اردیبهشت 1390 | 03:06 ب.ظ | نویسنده : آرام باران
4 اشتباه جنسیتی که دچار آن می شویم ...
http://www.alborznews.net/files/fa/news/1389/3/31/12512_449.jpg
بنر آموزش رقص

چهل گیس40gis.com: یکی از چالش های متعدد آقایون این است که در روابط جنسی خود با همسرشان چه حالتی را انتخاب کنند. بزرگترین ترس آنها این است که خانمشان از آن وضعیت همیشگی خسته شده و درنتیجه میل و علاقه خود را به رابطه جنسی با آنها از دست بدهد. پس سوال این است که بهترین مواضع و جایگاه های جنسی چه مواضعی است؟

بهترین راه برای توضیح مسئله این است که چه کارهایی را نباید انجام بدهید. با به یاد داشتن این، به 5 مورد از اشتباهات آقایون در مسائل جنسی اشاره می کنیم تا شما دیگر مرتکب آنها نشوید.

اشتباه اول: تقلید همه چیزهایی که در فیلم های پورنو می بینید.

این می تواند بزرگترین اشتباه آقایون در مسائل جنسی باشد. مردان بی تجربه ممکن است تصور کنند که فیلم های پورنو می تواند الگوی خوبی برایشان باشد اما با واقعیت مسئله آشنا نیستند. مشکل اینجاست که آن دسته فیلم ها تلاش می کنند که صحنه خوبی را برای بیننده بسازند نه اینکه لذت و میل هنرپیشه ها را بیشتر کنند.

و درواقع، یکی از بدترین راه های تحریک اندام جنسی خانمها، زمانی است که وی پاهایش را روی شانه هایتان بگذارد. در این حالت که لگن او آنقدر به عقب خم شده است، ممکن است در گردنه رحم احساس درد کند. همچنین این وضعیتی است که فشار زیادی به زن وارد می کند.

اشتباه دوم: تلاش زیاد برای نینداختن وزنتان روی زن، در هر وضعیت

برای خانم ها رابطه جنسی راهی برای نزدیکتر شدن به آقایون است. وقتی وزنتان را روی بدن او می اندازید او لذت زیادی می برد. پس دفعه بعد که با همسرتان رابطه جنسی برقرار می نمایید سعی کنید وزنتان را بیشتر روی او بیندازید. همانطور که می بینید، طی رابطه جنسی، تقریباً همه خانم ها از اینکه بدن مردشان به بدن آنها بچسبد بسیار لذت می برند.

اما چه مقدار از وزنتان را باید روی آنها بیندازید؟ آنقدر که بعد از تمام شدن رابطه جنسی خانمتان نگوید احساس می کند که تریلی از روی او رد شده و صافش کرده! حد و مرز را نگه دارید. چون اگر به مدتی طولانی همه وزنتان را روی او بیندازید برای او دردناک خواهد بود. اما واقعیت این است که اکثر خانم ها دوست دارند که طی رابطه جنسی کمی از وزن همسرشان روی آنها بیفتد.

اشتباه سوم: اینکه وقتی همسرتان روی شماست، اجازه بدهید همه کارها را او انجام دهد.

تقریباً برای همه خانم ها، رابطه جنسی عملی پویا است. به همین خاطر اگر شما هم بی حرکت باشید و هیچ کاری انجام ندهید، رابطه جنسیتان کاملاً برهم خواهد خورد و مفهوم رابطه جنسی برای او تغییر خواهد کرد. صحبت های تحریک کننده و آرام در حین رابطه جنسی نیز تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت که نباید از آن غافل شوید.

اشتباه چهارم: منفعل بودن

خیلی از آقایون انواع کتاب های”آقایونی مریخی” را خوانده اند و به همین خاطر تصور می کنند که زن ها دوست دارند که همه چیز را به او بسپارید و برای هر کاری که می خواهید بکنید اجازه بگیرید. به جای این روش فقط هر کاری که می خواهید را انجام دهید. حتی وقتی می خواهید حالتتان را تغیر دهید، خشن رفتار کنید و به اینطرف و آنطرف پرتابش کنید و مطمئن باشید که عاشق این رفتارتان خواهد شد. اصلاً نگرانش نباشید. اگر چیزی اتفاق بیفتد که همسرتان دوست نداشته باشد، مطمئناً به شما خواهد گفت.

اشتباه پنجم: تصور اینکه حالت های عجیب و غریب بهتر عمل می کند

لازم نیست معکوس از سقف آویزان شوید و کاری دیوانه وار انجام د هید. فقط طبیعی باشید. قدیمیترین حالت رابطه جنسی (مرد روی زن خوابیده) برای اکثر افراد بهترین حالت رابطه جنسی است.

حالت های عجیب و غریب فقط بدنتان را خسته می کند و روحیه تان را هم برهم می زند چون گمگشتگی در این حالت ها هم زیاد اتفاق می افتد و نمی دانید دستتان را کجا بگذارید و پایتان را کجا.


برچسب ها: قرص جینسینگ، قرص های تقویتی، قرص جینسینگ، جینسیگ، جینسیگ، کپسول جینسینگ، فروش قرص جینسینگ، جینگ سینگ، قرص جیسینگ، تقویت قوای جسمی، تقویت جسم، قرص تقویت قوای جسمانی، داروی جی سینگ، قرص لاغری جینسینگ، قیمت کپسول جین سینگ، کاشت جینسینگ، داروی جینسینگ، قرص های تقویتی، قرص تقویت كننده حافظه جینسینگ، تقویت جسم، تقویت قوای جسمانی، کپسول جینسینگ در فروشگاه، جینسینگ قرص، تقویت قوای جسمی، قرص جینگ سینگ، ازدواج موفق، آموزش بچه دار شدن، اصول ازدواج، مقالات دکتر حلت در مورد ازدواج، اصول ازدواج موفق، مقاله درباره ازدواج، مقاله در مورد ازدواج، زناشوئئ، تحقیق درباره ازدواج، تحقیق در مورد ازدواج، اموزش بچه دار شدن، دوره نامزدی را چطور بگذرانیم، ازدواج مقاله، آموزش مسائل زناشوئئ، مقاله ازدواج موفق، مقاله در مورد ازدواج موفق، تحقیق در مورد ازدواج موفق، طریقه بچه دار شدن، مقاله آموزش ازدواج موفق، آموزشهای زندگی، ازدواج، آموزش زندگی مشترک، تحقیق درباره ازدواج، ازدواج و زندگی، اموزش بچه دارشدن، مشاوره پزشکی، دکتر افسانه ثنایی، دکتر مشاور، ادرس دکتر مشاور تهران، دکتر مشاوره، دکتر مشاوره ازدواج، مشاوره پزشكی، کلینیک مشاوره ازدواج، مشاور پزشکی، دكتر ثنایی، مشاور تلفنی مشكلات ازدواج، دکترمشاوره ازدواج، دکتر ثنایی، دکتر مشاور ازدواج، تلفن و آدرس مراكز مشاوره ازدواج، مشاور پزشكی، دكتر مشاوره ازدواج، افسانه ثنایی، دکترافسانه ثنایی، بیوگرافی كامل دكتر افسانه ثنایی فوق تخصص زیبایی و پلاس�، ادرس كلینیك مشاوره ازدواج در تهران، ادرس مشاور پزشکی، افسانه ثنایی پوست، مشاوره پزشکی تلفن، دكتر مشاور ازدواج، شب ضفاف، آموزش آمیزش، آموزش آمیزش، اعمال شب زفاف، امیزش اسلامی، ضفاف، شب زفاف، آمیزش اسلامی، آیین شب زفاف، آموزش آمیزش اسلامی، مراحل شب زفاف، مسایل امیزشی، لوح قلم، مسائل آمیزشی، زفاف، تحقیق آیین زندگی، مسایل آمیزشی، مسائل امیزشی، آئین شب زفاف، اعمال زفاف، آموزش اعمال شب زفاف، اخلاق همسرداری، دانستنیهایی درمورد شب زفاف، رابطه جنس، اعمال شب عقد، پیامسرا، سکس و آمیزش، آموزش نزدیکی کردن، آموزش شب زفاف تصویری، جنسی،